Dlaczego nasi przewodnicy beskidzcy są najlepsi?

Poznaj nasze największe zalety, bo tych mniejszych jest całe mnóstwo... ;)
 • Przewodnicy Beskidzcy ATB Beskidtrek to rodowici górale oraz ludzie żyjący w Beskidach.
 • Każdy Przewodnik Beskidzki ATB Beskidtrek posiada stosowne uprawnienia państwowe oraz wieloletnie doświadczenie.
 • Do grona Przewodników Beskidzkich ATB Beskidtrek przyjmowane są wyłącznie osoby sprawdzone, co do których mamy pewność, że oferują usługi przewodnickie na najwyższym poziomie.
 • W ATB Beskidtrek Przewodnik Beskidzki to synonim bezpieczeństwa. Wielu naszych przewodników to doświadczeni Ratownicy GOPR.
 • Prowadzimy w różnych językach: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i inne...
 • Beskidy znamy jak własną kieszeń. Jesteśmy ekspertami od Beskidów i w tym się specjalizujemy.
 • Zespół doświadczonych przewodników - jesteśmy w stanie spełnić życzenia najbardziej specyficznych grup.
 • Nasi Przewodnicy Beskidzcy posiadają unikalne umiejętności i uprawnienia - m.in. oprowadzanie osób niewidomych i niedowidzących, oprowadzanie osób głuchoniemych, turystyka osób niepełnosprawnych, instruktor nordic walking.
 • Przewodnicy Beskidzcy ATB Beskidtrek posiadają wykształcenie kierunkowe wymagane przy prowadzeniu wycieczek tematycznych - historia, geografia, etnografia, turystyka, wychowanie fizyczne, fizjoterapia.
 • Największą wartość u przewodników ATB Beskidtrek stanowi wiedza i doświadczenie. W przeciwieństwie do konkurencji nie idziemy na "ładne oczy".
 • Pogłębiamy wiedzę nieustannie. W naszych domach półki uginają się od książek regionalistycznych, a niemal każdy wolny dzień poświęcamy na wykłady, spotkania i szkolenia.
 • Nie zatrudniamy "kolekcjonerów blach", czyli przewodników regularnie kończących różne kursy i oprowadzających po całym kraju, zarówno nad morzem, nad jeziorami, po górach, jak i po stolicy. Zamawiając przewodnika beskidzkiego w ATB Beskidtrek masz pewność, że jest to prawdziwy ekspert od Beskidów. Jak przewodnik jest do wszystkiego, to jest do... No właśnie. U nas są tylko przewodnicy beskidzcy.

Jesteśmy najlepsi! Eksperci od Beskidów polecają swoje usługi! :)

Zarezerwuj Przewodnika Beskidzkiego!

Zadzwoń: +48 694 935 972, 0048 33 483 30 10

napisz: agencja@beskidtrek.pl

Przewodnik Beskidzki z grupą, Przewodnik Beskid Mały, Magurka Wilkowicka, fot. arch. ATB Beskidtrek.pl

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiRadosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiW górach i turystyce pracuję od 2005 roku. Ten czas pracy pozwolił mi na bardzo dobre poznanie specyfiki zawodu przewodnika. Oprowadziłem już kilkaset wycieczek, dzięki czemu znam nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę przewodnickiego rzemiosła. Zapraszam na wspólny relaks w górach - w Beskidach - i poznanie na własne oczy mojej skromnej osoby, człowieka z pasją. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Kapela Góralska Heligoniści

Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Kultura góralska zaklęta jest w muzyce i drewnie. Muzkę górali beskidzkich (także muzykę Beskidów i Karpat) macie Państwo przyjemność poznać podczas zabaw z naszą kapelą. Uwaga! Nie gramy na akordeonach, gramy na HELIGONKACH, co daje tradycyjne i unikalne kompozycje muzyczne w skali polskich Karpat. Heligonka kojarzona jest z muzyką południowo-zachodniej Żywiecczyzny, południowego Śląska Cieszyńskiego oraz Kysuc, fragmentów Orawy i Moraw. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Nasz newsletter

Zamów wycieczkę

Zamów wycieczkę objazdową, wycieczkę górską i trekking, a także oprowadzanie licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.

ATB Beskidtrek.pl organizuje i obsługuje wycieczki w Beskidach i Pieninach. Zapraszamy do współpracy przy organizacji wycieczek objazdowych i pieszych po szlakach górskich i miejscowościach górskich. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług licencjonowanego przewodnika beskidzkiego!

ZADZWOŃ:
694 935 972

Oferta dla grup i firm

Zapewniamy sale konferencyjne i balowe, pełną obsługę gastronomiczną oraz rezerwację obiektów noclegowych z naszej własnej bazy.

ATB Beskidtrek.pl to zespół sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z branży turystycznej. Jesteśmy ekspertami od Beskidów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

 1. Poszukiwanie oraz wynajem sal konferencyjnych i balowych.
 2. Gastronomię i wyżywienie od swojskiej góralskiej kuchni po wykwintne dania kuchni światowej.
 3. Dobór obiektów noclegowych wedle Państwa indywidualnych oczekiwań.
 4. Kuligi zimowe oraz letnie, na saniach, wozami i bryczkami. Organizujemy kuligi wraz pełnymi biesiadami.
 5. Tradycyjne góralskie wnętrza. Stylowe szłasy i bacówki, oryginalne góralskie karczmy.
 6. Zabawy taneczne oraz biesiady z kapelą góralską.

ZADZWOŃ:
694 935 972

NAPISZ:
agencja@beskidtrek.pl

ATB Beskidtrek.pl organizuje kuligi w całych Beskidach (saniami, wozami i bryczkami). Oferujemy także zabawy i biesiady w góralskich karczmach, szałasach i bacówkach.

Nasz folkowy e-sklep

Na imprezach firmowych, koncertach oraz spotkaniach promocyjnych kupujecie od nas liczne gadżety i upominki związane z górami i beskidzką kulturą. Dzięki naszemu e-sklepowi, możecie robić góralskie zakupy także z domu!

Zrób zakupy teraz!

Początek strony