Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki - z grupą zadowolonych Turystów z Gniezna. Zdjęcia wykonano na stoku Sahara w masywie Szyndzielni (1028 m n.p.m.) w Beskidzie Śląskim, nad Bielskiem-Białą, fot. arch. ATB Beskidtrek.pl

Wychodzimy z założenia, że każdy Turysta przyjeżdża w dane miejsce dla dwóch powodów: 1) faktyczne atrakcje turystyczne; 2) atmosfera panująca w destynacji, czyli klimat miejsca i ludzie. No bo przecież, czy wrócimy ponownie do pięknego zamku, po którym przewodnicy opowiadają lakonicznie i bez zaangażowania, a obsługa jest zmierzła i odpychająca? Raczej nie. Czy wyjeżdżając z miasta szukamy miejsc noclegowych i lokali gastronomicznych takich jak w mieście? Też raczej nie. Wyjeżdżając z miasta, podróżując pragniemy odwiedzić miejsca inne, poznać miłych ludzi i rewelacyjnie się bawić.

To założenie pomaga nam w doskonałych relacjach międzyludzkich. Nigdy nie współpracujemy z niegościnnymi obiektami noclegowymi i lokalami gastronomicznymi, a jako przewodnicy nigdy nie czytamy z kartki i nie opowiadamy bez zaangażowania. Państwo, korzystając z naszych usług, otrzymacie potężną garść góralskiej pozytywnej energii oraz pasji do gór i pasji do Beskidów. Poznajcie - ludzi - kompetentnych pasjonatów, a nie bezosobowe "przekaźniki informacji".

Widzicie, tu mamy liście paproci z zarodnikami i bez zarodników... :) Oprowadzanie Turystów jest także sztuka wynajdywania ciekawostek i informacji w pozornie najprostszych rzeczach, fot. arch. ATB Beskidtrek.pl ''Panie Radku, jaka fajna wycieczka'' - te słowa z ust młodej Turystki są najlepszą nagrodą za trud pracy z dziećmi. Dzieci to wymagający słuchacze, bardzo zaangażowani i ''kapryśni'' wędrowcy, dlatego z przyjemnością wkładamy w naszą pracę tak wiele pasji i emocji do najmłodszych, fot. arch. ATB Beskidtrek.pl Doskonała zabawa podczas wyjątkowej jazdy ''ogórkiem'' po Wiśle - atrakcja rodem z PRL'u stanowiła doskonałą zabawę i dla Turystów, i dla obsługi! fot. arch. ATB Beskidtrek.pl Kilka lat temu Sławomir był dla nas wspaniałym Gościem w Beskidach, opiekunem i Tatą na wycieczce. Dzisiaj, jest to już Sławek, który z familią i przyjaciółmi odwiedza Beskidy regularnie. Sławek i paczka to nasi dobrzy znajomi, których chętnie gościmy i z którymi chętnie spacerujemy. Ot, jak chociażby w Milówce, gdzie wspólnie poszliśmy do starych chałup w Kolonii Prusów, fot. arch. ATB Beskidtrek.pl

Największym potwierdzeniem, że wykonujemy "dobrą robotę" jest fakt, iż po każdej wycieczce otrzymujemy wiele pozytywnych słów i wartościowych uwag. Z wieloma Turystami przechodzimy na "ty". Nierzadko też zdarza się, że Turyści z grupy stają się dobrymi znajomymi. Tacy znajomi odwiedzają nas prywatnie, my odwiedzamy ich. Mamy Was już w niemalże każdym regionie Polski. Niech za fajny przykład posłużą słowa Aldony Szczepanek:

Po wielu wycieczkach, wspólnie z Radkiem mamy znajomych prawie w całej Polsce. W Wielkopolsce Radek ma pięćdziesiąt nowych "babć i dziadków" w Gnieźnie, bowiem tamtejsi emeryci Solidarności co roku zwiedzają z nami Beskidy. Mamy też czwórkę znajomych w Siedlcach, którzy na sylwestra 2014/15 po raz kolejny prywatnie przyjechali na Żywiecczyznę. Wspólnie spacerujemy, śmiejemy się w karczmie i wymieniamy ciekawostkami. W Warszawie z kolei, mamy zaprzyjaźnione małżeństwo - w św. Szczepana przyjechaliśmy do nich na Ursynów z kolędą. :) Na Roztoczu i Podlasiu mamy zaprzyjaźnionych leśników, regularnie zapraszają nas do swoich leśniczówek.

Skoro przewodnik ma frajdę z robienia podpłomyków w izbie regionalnej, to Turyści muszą mieć z tego jeszcze większą frajdę! To się sprawdza..., fot. arch. ATB Beskidtrek.pl Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki - z Turystami ze Środy Wielkopolskiej i Poznania, fot. arch. ATB Beskidtrek.pl Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki - z Turystami z Gnieźnieńskiej ''Solidarności'', fot. arch. ATB Beskidtrek.pl Swego czasu odwiedzili nas Turyści z wyjazdu zakładowego z Gdańska. Zakład organizuje wyjazd w góry raz na dwa lata, a my pewne małżeństwo zaraziliśmy Beskidami. Choroba okazała się być nieuleczalna i już po 3 miesiącach małżeństwo przyjechało do nas. Ewa i Mariusz do dzisiaj wspominają wspólny wypad do naszych znajomych, u których w karczmie grała kapela..., fot. arch. ATB Beskidtrek.pl

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ!

Zadzwoń już teraz: 
694 935 972, 33 483 30 10

ZAREZERWUJ PRZEWODNIKA

Napisz do nas już dziś:
agencja@beskidtrek.pl

ZAPRASZAMY W BESKIDY!

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzki

Radosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiRadosław Szczepanek - licencjonowany przewodnik beskidzkiW górach i turystyce pracuję od 2005 roku. Ten czas pracy pozwolił mi na bardzo dobre poznanie specyfiki zawodu przewodnika. Oprowadziłem już kilkaset wycieczek, dzięki czemu znam nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę przewodnickiego rzemiosła. Zapraszam na wspólny relaks w górach - w Beskidach - i poznanie na własne oczy mojej skromnej osoby, człowieka z pasją. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Kapela Góralska Heligoniści

Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Oficjalna kapela góralska ATB Beskidtrek.pl to Kapela Heligoniści. Wspólnie promujemy folklor górali, Beskidów i Karpat!Kultura góralska zaklęta jest w muzyce i drewnie. Muzkę górali beskidzkich (także muzykę Beskidów i Karpat) macie Państwo przyjemność poznać podczas zabaw z naszą kapelą. Uwaga! Nie gramy na akordeonach, gramy na HELIGONKACH, co daje tradycyjne i unikalne kompozycje muzyczne w skali polskich Karpat. Heligonka kojarzona jest z muzyką południowo-zachodniej Żywiecczyzny, południowego Śląska Cieszyńskiego oraz Kysuc, fragmentów Orawy i Moraw. 

ZADZWOŃ:
694 935 972

Nasz newsletter

Zamów wycieczkę

Zamów wycieczkę objazdową, wycieczkę górską i trekking, a także oprowadzanie licencjonowanego przewodnika beskidzkiego.

ATB Beskidtrek.pl organizuje i obsługuje wycieczki w Beskidach i Pieninach. Zapraszamy do współpracy przy organizacji wycieczek objazdowych i pieszych po szlakach górskich i miejscowościach górskich. Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług licencjonowanego przewodnika beskidzkiego!

ZADZWOŃ:
694 935 972

Oferta dla grup i firm

Zapewniamy sale konferencyjne i balowe, pełną obsługę gastronomiczną oraz rezerwację obiektów noclegowych z naszej własnej bazy.

ATB Beskidtrek.pl to zespół sprawdzonych i doświadczonych specjalistów z branży turystycznej. Jesteśmy ekspertami od Beskidów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

  1. Poszukiwanie oraz wynajem sal konferencyjnych i balowych.
  2. Gastronomię i wyżywienie od swojskiej góralskiej kuchni po wykwintne dania kuchni światowej.
  3. Dobór obiektów noclegowych wedle Państwa indywidualnych oczekiwań.
  4. Kuligi zimowe oraz letnie, na saniach, wozami i bryczkami. Organizujemy kuligi wraz pełnymi biesiadami.
  5. Tradycyjne góralskie wnętrza. Stylowe szłasy i bacówki, oryginalne góralskie karczmy.
  6. Zabawy taneczne oraz biesiady z kapelą góralską.

ZADZWOŃ:
694 935 972

NAPISZ:
agencja@beskidtrek.pl

ATB Beskidtrek.pl organizuje kuligi w całych Beskidach (saniami, wozami i bryczkami). Oferujemy także zabawy i biesiady w góralskich karczmach, szałasach i bacówkach.

Nasz folkowy e-sklep

Na imprezach firmowych, koncertach oraz spotkaniach promocyjnych kupujecie od nas liczne gadżety i upominki związane z górami i beskidzką kulturą. Dzięki naszemu e-sklepowi, możecie robić góralskie zakupy także z domu!

Zrób zakupy teraz!

Początek strony